Logowanie

Losowe zdjęcieSpecjalistyczny nawóz mikoryzowy

Polecamy - ENDO BIOGROW PLUS
Specjalistyczny nawóz mikoryzowy stosowany przez hodowców dyń olbrzymich w USA.

opakowanie zawiera 1 lb = 0,45 kg nawozu

Jakie są efekty zastosowania mikoryzy w uprawie warzyw?
ENDO BIOGROW PLUS stosował m.in. Jake VanKooten i wyhodował największą dynię w 2008 roku na świecie – 695 kg

Skład został opracowany specjalnie dla warzyw dyniowatych przez Dr. Michael Amaranthus z University State Oregon, ale można go stosować także do innych roślin.

Skład:
BioGrow Endo Plus zawiera 4 rodzaje endomikoryzowych grzybów: Glomus Intraradices, Glomus Mosseae, Glomus Aggregatum i Glomus Etunicatum.
Zastosowane gatunki poprawiają zdrowie, tolerancję na suszę, odżywianie minerałami, wzrost rośliny, kwitnienie, ochraniają przed pasożytami.
BioGrow Endo Plus też ma dwa rodzaje Trichoderma:  Koningii Trichoderma i harzianum Trichoderma  150 milionów kolonii na 0,45 kg.
BioGrow Endo Plus też zawiera Bio - Stimulant paczka składająca się z - Kelp, kwas humusowy, Fulvic kwas, aminokwasy i witaminy B -1 (Thiamine), C ( kwas askorbinowy) i  E (- tocopheral).

Dlaczego taki skład?
Nie wszystkie grzyby mikoryzowe maja taki sam wpływ na roślinę. Jedne uodparniają roślinę na suszę, inne mogą być efektywniejsze w ochranianiu od czynników chorobotwórczych lub polepszyć tolerancję na pH i skrajne temperatury. Dlatego nie jest możliwe aby jeden grzyb przyniósł roślinie pożytek. Przykładem może być to, że grzyby łączące się z młodymi roślinami mogą być całkiem inne od tych łączących się z dojrzałymi. Podobnie inne grzyby potrzebne będą sadzonkom w osiedlaniu się na trudnych miejscach a inne do podtrzymywania produktywności przez cały sezon.

Skład BioGrow Endo Plus został tak dobrany aby roślina czerpała korzyści przez cały okres wegetacji.

 

cena - 95 zł

Ilość ograniczona - zamówienia i pytania proszę przysyłać na adres mailowy

made by Pumpkin.pl