Logowanie

Losowe zdjęcie

EGVGA


GPC w Polsce ?

Nadszedł już czas żeby coś napisać o GPC.
Nie znam wszystkich reguł, ale postaram się napisać to co wiem i co zaobserwowałem będąc na konkursie w Ludwigsburgu, oraz czytając Holenderskie, Belgijskie i Niemieckie strony. Może te moje pisanie będzie trochę chaotyczne, ale przy pomocy Adama, Kamil211a i administratora, oraz pozostałych hodowców wprowadzimy ujednolicone zasady konkursów które obowiązują w Europie, prawie te same obowiązują na świecie. Wymieniłem adambin i kamil21a dlatego że widziałem ich na zagranicznych forach. Na koniec tego wszystkiego poskładamy to wszystko razem i może coś z tego wyjdzie.

Myślę, że jeśli gdzieś w Polsce będzie zorganizowany profesjonalny Weigh Off na zasadach GPC, to do Wrocławia mało kto pojedzie.

Twój cytat Adamie. Prawda że do Wrocławia mało kto pojedzie, chyba że Wrocław zmieni się całkowicie. Jak dotychczas to EGVGA uznaje tylko wyniki z konkursu z Wrocławia,nie wiem jak pan Styra to załatwił ale tak to wygląda. Przypuszczam że przedstawiciele Ogrodu Botanicznego nie mają i nie mieli żadnego kontaktu z EGVGA,a tutaj trzeba współpracy z EGVGA, bo EGVGA to Centrala Europejska zrzeszająca wszystkie ORGANIZACJE w danych krajach.
Zarząd EGVGA składa się z samych hodowców wielkich warzyw, nie z osób trzecich tak jak Ogród Botaniczny w Wrocławiu, lub jakiegoś prezesa firmy obuwniczej, czy instytucji państwowej, czy partii politycznej tylko i wyłącznie z hodowców. Od w\w to można tylko wyciągnąć kasę na sponsoring. Tak samo wygląda w poszczególnych krajach, mistrzostwa danego kraju to sami hodowcy, gdyż z pośród hodowców są tylko i wyłącznie osoby (sędziowie) uprawnione przez EGVGA do przeprowadzenia konkursu.
Mistrzostwa Niemiec i Mistrzostwa Europy odbywają się Ludwigsburgu. Ludwigsburg ma tyle tylko z EGVGA że ten tylko udostępnia tło Pałacu Barokowego (jako reklamę) do przeprowadzenia zawodów, wiadomo że jest walka między Europą i Amerykanami kto zrobi mistrza świata. Pałac za tą imprezę od hodowców nie pobiera żadnej opłaty, wejście dla zwiedzających jest płatne,
cdn

made by Pumpkin.pl