Logowanie

Losowe zdjęcie

nasiona


slowik312260 - blog

Przedstawiam swoje koleżanki

2012-05-19 00:07

Mam nadzieję ,ze się spiszą dobrze. Zwłaszcza ,ze to jest ich pierwszy raz. A co na ich wygląd powiedzą koledzy ? czy wyglądają , na takie ,które mogą  zrobić  "karierę"

Na forum nikt nie odpowiada

2012-05-17 00:13

 

Chciałem wrzucic kilka fotek moich panienek ale jakoś nie idzie ich wysłać komputer się wylogowuje ze strony .Może coś u mnie nie tak ze sprzetem .Zrobię to innym razem ale uprzejmie proszę doświadczonych kolegów o odpowiedz na te dwa pytanka bo nie wiem co mam robić . Ja dopiero w piątek wysadzam dynie do gruntu ale zapytać nie zawadzi 

Jak wiemy lithovit jest nawozem dolistnym . Czy rozpuszczając go w wodzie możemy nim podlewac roślinę ?. Jeżeli tak to w jakim stężeniu procentowym i jak często ?

Nie śpię

2012-02-26 23:18

Ja pierwszy raz tak wogóle dla jasności chcę popracować nad dynią . Nie mam żadnego doświadczenia, ale spać już nie mogę. W nocy mam różne pomysły związane z nawadnianiem, z nawożeniem. Zapomniałem tylko o żonie ,chociaż gdybym się obudził z rana z taką 500 kilową dynią to bym się nie obraził . W kazdym bądz razie nasiona już mam od Pana Tomasza i oglądam je tak może ze trzy razy dziennie. Martwię się trochę o siebie bo żona stwierdziła ,że do tej pory byłem normalny i ponoć w nocy krzyczę dziwnym głosem .Chyba mnie oszukuję .A do wysiewu jeszcze dwa miesiące .

made by Pumpkin.pl